Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start Konkurs "Mój Las" Laureaci

Laureaci

 

Mój las

 

 

Lista laureatów

XXX edycji Konkursu „MÓJ LAS” 

2016/2017

                 

 

Kategoria I

temat: „Dzień i noc w lesie”

   

 

I nagroda

Wiktoria Lenard
Szkoła Podstawowa im. Gen. F. Kamińskiego w Maciejowie Starym
Opiekun pracy Pani Irena Szaganiec-Fudala

II nagroda

Marta Żabecka
Zespół Szkół Samorządowych  Szkoła Podstawowa w Kowalu
Opiekun pracy Pani Anna Mularska

Dwie równorzędne III nagrody 


Stefan Jaroszek                            
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej
  Opiekun pracy Pani Magda Wójcik

 

Krystian Lewandowski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Gostyninie
Opiekun pracy Pani Dorota Stanicka

Wyróżnienie


Julia Babiarz
Szkoła Podstawowa im Adama Mickiewicza w Białobrzegach
Opiekun pracy Pani Agnieszka Podles

 

 

Kategoria II

temat: „Drzewo i jego funkcje w przyrodzie"

 

I nagroda

Natalia Kusiak            Szkoła Podstawowa nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
Opiekun pracy Pani Alicja Wróblewska

II nagroda

Maciej Markowski
Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie
Opiekun pracy Pani Grażyna Wąsowicz

Dwie równorzędne III nagrody

Alicja Kowalczyk
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie

Opiekun pracy Pani Urszula Wołoszyn

 

Julia Sujka Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Syrokomli
Opiekun pracy Pani Lidia Michalska

 

 

Kategoria III

temat: „Znaczenie drewna dla lasu i ludzi”

     

I nagroda

Piotr Cesarz Gimnazjum nr 10 im. Tadeusza Kościuszki w Rzeszowie
Opiekun pracy Pani Beata Tutaj

II nagroda

Aleksandra Klich
Gimnazjum nr  6im. prof. Władysława Szafera w Płocku
  Opiekun pracy Pani Dorota Kociemska
 

III nagroda

Joanna Szymaniak        
Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Opiekun pracy Pani Elżbieta Błędowska

 

Dwa równorzędne wyróżnienia


Patryk Brzoza Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Kolbuszowej
. Opiekun pracy Pani Jolanta Lasota

 

Aleksandra Rutkowska                                
Zespół Szkół w Krzęcinie
Opiekun pracy Pani Małgorzata Matuszak

 

 

Kategoria IV

temat: „Gospodarka leśna a sukcesja naturalna - za i przeciw”

 

I nagroda                               

Anna Babicz
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej
Opiekun pracy Pani Grażyna Kurzawa
 

II nagrody nie przyznano                

      

Trzy równorzędne III nagrody

Marta Prokopowicz
Zespół Szkół Przemysłu Mody i Reklamy im. Władysława Stanisława Reymonta w Częstochowie
Opiekun pracy Pani Beata Pusz

.

Julia Lewińska
Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 2 im. Karola Wojtyły w Lęborku
Opiekun pracy Pani Małgorzata Janowicz

.

Magdalena Krysińska
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie
Opiekun pracy Pani Iwona Namczańska